Uczniowie dla Ukrainy

Nie mogliśmy pozostać obojętni wobec kryzysu humanitarnego, jaki dotknął Ukrainę w wyniku inwazji wojsk rosyjskich. Podobnie jak tysiące szkół w Polsce, zbieraliśmy dary dla potrzebujących. Zaangażowanie uczniów i nauczycieli przyniosło wspaniałe rezultaty.

W ciągu 4 dni zbiórki zgromadziliśmy, posegregowaliśmy i przepakowaliśmy ogromne ilości chemicznych środków czystości, środków higienicznych dla kobiet i małych dzieci, odzieży, akcesoriów dziecięcych typu smoczki i butelki, produkty spożywcze typu kasza, mąka, cukier, konserwy, makaron, woda, żywność dla niemowląt, kołdry, koce, baterie i wiele innych rzeczy. Lista zebranych darów jest naprawdę długa.

Wszystkie rzeczy zostały przekazane do Powiatowego Punktu Zbiórki Darów Dla Mieszkańców Ukrainy.

Wszystkim pomagającym bardzo dziękujemy!
Uczestnicy projektu „Młodzi debatują” finansowanego z dotacji otrzymanej z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG oraz Samorząd Szkolny.