Pożegnanie uczniów klas trzecich

Nadszedł dzień, kiedy przyszło nam się pożegnać.

W piątek 30 kwietnia uczniowie klas trzecich zakończyli edukację w naszej szkole. Bez wątpienia nasi absolwenci przeżyli tu piękne i niezapomniane chwile, choć nie było ich aż tak wiele, ze względu na pandemię. Niestety w obecnej, trudnej sytuacji zakończenie roku szkolnego klas maturalnych musiało wyglądać zupełnie inaczej. Nadeszła pora rozstania z nauczycielami, przyjaciółmi i czasami beztroskiej młodości. Każdy z Was pozostawił w tej szkole cząstkę siebie.
DZIĘKUJEMY Wam za to, że byliście z nami przez te lata. Trzymamy kciuki, by spełniły się Wasze marzenia. Życzymy Wam wszystkiego dobrego na czas zbliżających się egzaminów maturalnych.
I tylko Studniówki żal…..