Poddębicki Fundusz Stypendialny „Szerokie horyzonty”

Ruszyła pierwsza edycja Poddębickiego Funduszu Stypendialnego „Szerokie Horyzonty” zainicjowanego przez Stowarzyszenie „Licealista”. Dzięki wsparciu firmy K-Flex Polska czworo uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu poddębickiego uzyska wsparcie finansowe i merytoryczne wspomagające karierę edukacyjną.

Jeśli więc jesteś zdolnym uczniem z pasją i marzeniami, jeśli nieobca jest ci działalność społeczna, już teraz możesz złożyć wniosek o stypendium!

Kwota 2500 zł będzie nagrodą za trud włożony w naukę oraz motywacją do dalszej pracy, rozwijania zainteresowań i aktywności na rzecz innych. W ocenie wniosków będą brane pod uwagę: średnia ocen ze wszystkich przedmiotów w poprzednim roku szkolnym, szczególne osiągnięcia takie jak sukcesy w konkursach i olimpiadach, aktywny udział w działaniach społecznych.

Wniosek może złożyć sam uczeń, jego opiekun prawny, nauczyciel, dyrektor szkoły lub instytucji działającej na jej terenie. Termin składania wniosków: 8 października 2021. Szczegóły dotyczące Poddębickiego Funduszu Stypendialnego znajdą Państwo w Regulaminie na stronie Stowarzyszenia.

„Cieszymy się niezmiernie, że że Firma K-Flex objęła opieką program stypendialny, dzięki czemu możliwe staje się bezpośrednie wsparcie utalentowanych młodych ludzi w ich drodze do zdobywania wiedzy, umiejętności oraz doświadczeń. Wspólnie uznaliśmy, że zależy nam na skróceniu formalności do minimum. Chcemy po prostu poznać naszych stypendystów, dowiedzieć się, jakie osiągają sukcesy, jak wspierają i aktywizują społeczność lokalną oraz jakie mają pasje i marzenia. Już nie możemy się doczekać, żeby ich poznać.” – podkreśla Piotr Kowalczyk, Prezes Stowarzyszenia „Licealista”

Szczegółowe informacje: https://licealista.lo-poddebice.pl/poddebicki-fundusz-stypendialny-szerokie-horyzonty/

Do pobrania:

Regulamin Poddębickiego Funduszu Stypendialnego – pobierz.pdf

Wniosek o udzielenie stypendium – pobierz.doc pobierz.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code