Kolejna odsłona Akademickich Targów Edukacyjnych w liceum

7 kwietnia gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli kilku szkół policealnych i uczelni z województwa łódzkiego oraz mazowieckiego w ramach Akademickich Targów Edukacyjnych.
W targach wzięły udział uczelnie: Wyższa Szkoła Menadżerska w Warszawie, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, TEB Edukacja sp. z o.o. Oddział w Łodzi, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej z Warszawy, Wyższa Szkoła Bankowa w Łodzi, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Kwiecień to już ostatnia prosta przed maturą, a co za tym idzie – jeszcze większe zainteresowanie naszych maturzystów ofertą poszczególnych szkół. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą uczelni oraz uzyskać poradę na co zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnych kierunków.

Organizatorem wydarzenia były Akademickie Inicjatywy Mariusza Glinkowskiego pod Głównym Patronatem Wyższej Szkoły Menadżerskiej z Warszawy oraz Honorowym Patronatem Starosty Poddębickiego – Małgorzaty Komajdy.