Zwolnieni z teorii

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego projektu „Zwolnieni z teorii”.

Zwolnieni z Teorii to praktyczna ogólnopolska olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.

Dzięki działaniu w praktyce uczniowie uczą się:

• samodzielności i odpowiedzialności
  • współpracy z zespołem
  • zarządzania (swoim czasem, budżetem, projektem)
  • rozwiązywania problemów

Zwolnieni z Teorii to platforma dla studentów i licealistów do tworzenia własnych projektów społecznych.Wiedzę wykorzystuje się tutaj w praktyce nawiązując partnerstwa, ucząc się pracy w zespole czy tworząc harmonogram i budżet.

Każdy, kto zrealizuje swój projekt, zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania. A jak się postaramy, otrzymamy “Złote Wilki” – nagrody dla najlepszych projektów w Polsce.

W naszej szkole powstały projekty:

Relacje grup projektowych:

aaa