Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę! – konkurs

Uczniowie LO w Poddębicach wzięli udział w V edycji konkursu o Żołnierzach Wyklętych zorganizowanego przez grupę posłów i senatorów woj. łódzkiego: Posła na Sejm RP Piotra Polaka, Posła na Sejm RP Roberta Telus, Posła na Sejm RP Waldemara Buda, Senatora RP Przemysława Błaszczyka, Senatora RP Macieja Łuczaka, Senatora RP Macieja Łuczaka oraz Marszałka Senatu RP prof. Michała Seweryńskiego.

Do etapu szkolnego przystąpiło 13 uczniów. Pierwsze miejsce zajęła Karolina Patora z klasy II e. Do etapu regionalnego awansowali jeszcze uczeń klasy IIIF, Wojciech Doniak i oraz uczennica klasy IIE – Joanna Stasiak . Konkurs jest objęty patronatem Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi.