Znajdź pomysł na siebie

Nasze liceum uczestniczyło w projekcie „Znajdź pomysł na siebie – żyć w sposób wolny od przemocy i uzależnień”, współfinansowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Uczniowie brali udział w spotkaniu słowno-muzycznym, prowadzonym przez zespół hip – hopowy Full Power Spirit. Natomiast grupa nauczycieli uczestniczyła w dyskusji z Prezesem Fundacji Innopolis- Tomaszem Bileckim poświęconej problemowi zażywania narkotyków przez młodzież. Muzycy podejmowali zagadnienia związane z wolnością, wartościami, wyborami życia codziennego oraz dorosłością. Uświadamiali uczniom, że dorosłość polega na umiejętności przewidywania konsekwencji swoich decyzji. Kiedy młody człowiek zrozumie czym jest prawdziwa wolność odkryje, że tylko – niebo nas ogranicza -Sky is a limit.