Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

Zakończenie roku szkolnego uczniów klas maturalnych to wyjątkowe chwile w życiu każdej szkoły. Chwile uroczyste, podniosłe i wzruszające. Doświadczaliśmy ich 28 kwietnia, kiedy to 132 trzecioklasistów odebrało świadectwa ukończenia Liceum Ogólnokształcącego.

Były przemówienia, nagrody i oklaski. Nie zabrakło krótkiej części artystycznej przygotowanej przygotowanej przez uczniów klas drugich i ich wychowawców.

Na uroczystość przybyli goście – Pan Starosta Ryszard Rytter, Pan Wicestarosta Piotr Binder oraz Pani Dorota Kubiak, zastępca naczelnik Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach, którzy także żegnali absolwentów gratulacjami i ciepłymi życzeniami. Te najbardziej aktualne dotyczyły oczywiście powodzenia na egzaminach maturalnych, których początek już 4 maja.