Zakończenie roku szkolnego inne niż wszystkie

26 czerwca 2020 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uczniowie, po długim okresie nieobecności w spowodowanej epidemią, przybyli do szkoły, by odebrać świadectwa i nagrody, spotkać się z kolegami i wychowawcami. Wszyscy pamiętali o zachowaniu należytych zasad bezpieczeństwa, zgodnych z wytycznymi GIS i MEN.

By uniknąć gromadzenia młodzieży, klasy pierwsze nowego liceum spotkały się ze swoimi wychowawcami o godzinie 9.00, starego liceum o 9.30, a klasy drugie o 10.00.

Wychowawcy rozdali świadectwa, przypomnieli młodzieży zasady bezpiecznego wypoczynku i podsumowali miniony rok szkolny, który ze względu na epidemię i zdalne nauczanie, był rokiem wyjątkowym, pełnym nowych wyzwań stojących przed nauczycielami i uczniami.

Uczniowie opuszczali mury naszej szkoły z uśmiechem i nadzieją na powrót do normalnego trybu nauczania w nowym roku szkolnym.
W imieniu Dyrekcji i Rady Pedagogicznej oraz Pracowników szkoły życzymy naszej Młodzieży, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków, zdalnego nauczania i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.