Z Mikołajem przez Europę i Świat

6 grudnia 2016 roku uczniowie klasy IIId Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach odwiedzili przedszkolaków w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie oraz Miejskim Przedszkolu w Uniejowie.

Krótko przedstawili dzieciom jak obchodzone są święta w różnych zakątkach świata. Mikołaje z różnych krajów na czele z polskim Mikołajem, rozdali przedszkolakom drobne upominki. Uczniowie przygotowali również kolędę, którą zaśpiewali w trzech językach oraz w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przedstawili bajkę o Królowej Śniegu.

Dzień pełen był pozytywnych wrażeń i na pewno zapisze się na długi czas w pamięci przedszkolaków i licealistów.