Wykładowcy Wydziału Nauk o Wychowaniu w Liceum

Uczniowie klasy II f oraz Ie mieli możliwość wysłuchania wykładu „Media w kulturze” wygłoszonego przez uniwersyteckich wykładowców.
Zajęcia miały na celu pokazać jak dużą rolę odgrywa współcześnie świat mediów w kreowaniu świata kultury i jak aktualnie kulturę definiować.

Profilaktyka rówieśnicza w liceumUczniowie mieli możliwość obejrzenia projektów młodych ludzi, którzy podjęli się kreowania kultury w regionach, z których pochodzą. Jednym z najciekawszych projektów było wymyślenie i przedstawienie za pomocą komiksu Legendy miejscowości Złotoria oraz projekt strony internetowej zawierającej pomysły na zabawy z dziećmi.