Wycieczka do Warszawy

27 maja uczniowie   naszej szkoły z klas Ia, Id, IIa, IIb   wraz z opiekunami udali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Zwiedzanie stolicy rozpoczęli od wizyty w Łazienkach Królewskich. Następnie w trakcie spaceru podziwiali najważniejsze zabytki Warszawy.

Po tym pełnym wrażeń dniu uczniowie udali się do Teatru 6 piętro na spektakl „Zagraj to jeszcze raz, sam”. W doborowej obsadzie wystąpili: Kuba Wojewódzki, Michał Żebrowski, Barbara Kurdej-Szatan, Daniel Olbrychski, Anna Cieślak.

Wycieczka była bardzo udana. Pomimo zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń wszyscy wrócili   zadowoleni.