Wspieramy działania przedszkolaków!

23 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Poddębicach przy ulicy Polnej odbyła się pierwsza Przedszkoliada.

Jest to impreza sportowa o zasięgu ogólnopolskim pod patronatem Prezydenta RP, przy wsparciu PKN Orlen i PLAY-DOH, której uczestnikami są dzieci w wieku przedszkolnym biorące udział w zajęciach ruchowych Drużyny Kangura. Przedszkoliady to wielkie wyzwanie dla instruktorów sportowych, ogromna przygoda dla dzieci i duże przeżycie dla ich rodziców. Uczniowie naszego liceum wspomogli tą wspaniałą imprezę angażując się w pomoc przy jej organizacji, wcielając się w rolę pluszowych idoli, opiekunów i promotorów zdrowego odżywiania.