Wielka czwórka!!!

11 kwietnia 2019 roku w hali MOSiR przy ulicy Małachowskiego w Łodzi odbył się finał konkursu o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji dla szkół średnich województwa łódzkiego. Uczniowie z LO w Poddębicach w składzie: Marta Czechowicz, Klementyna Kujawińska, Maciej Jabłoński i Wiktor Kuklewicz pokonali 19 drużyn.

Konkurs zorganizowano dla uczniów szkół średnich z powiatów województwa łódzkiego. Finał wojewódzki poprzedziły eliminacje powiatowe. Etap wojewódzki składał się z trzech części tj. testu sprawności fizycznej, testu wiedzy oraz rozmowy psychologicznej. W eliminacjach powiatowych wyłonione zostały drużyny, które reprezentowały powiaty w finale wojewódzkim, łącznie 19 drużyn, złożonych z dwóch kobiet i dwóch mężczyzn. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego okazali się najlepsi w całym województwie. Gratulujemy!!!
Zwycięzcami turnieju zostali:
I miejsce – uczniowie LO im. M. Konopnickiej w Poddębicach
II miejsce – ZS Centrum Kształcenia Praktycznego im. Wincentego-Witosa w Bujnach
III miejsce – uczniowie II LO im. M. Kopernika w Łowiczu
Po podsumowaniu konkursu Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński wręczył zwycięzcom puchary i inne nagrody.