Uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich

To zawsze wyjątkowy dzień w życiu uczniów i ich nauczycieli – pożegnaliścmy kolejnych absolwentów. 27 kwietnia mury naszej szkoły opuścili tegoroczni trzecioklasiści.

Uroczystości, przygotowanej przez uczniów klasy IA, towarzyszyło przesłanie:

To nie jest koniec,
To nawet nie jest początek końca,
To dopiero koniec początku…

Podczas uroczystości absolwenci odebrali świadectwa ukończenia liceum, a najlepsi i najbardziej zaangażowani w życie szkoły uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia. Oprócz wychowawców wyróżnienia wręczali:  Dyrektor Jarosław Terlecki i Wicestarosta Powiatu Poddębickiego, Piotr Binder.

Podczas uroczystości nie zabrakło momentów śmiechu, ale też wzruszenia. Wkrótce wszyscy spotkamy się na egzaminach maturalnych. Do zobaczenia!