Uroczyste pożegnanie roku szkolnego

Stało się. 23 czerwca oficjalnie pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Jak na prawdziwą uroczystość przystało, było przemówienia, życzenia, gratulacje, podziękowania, nagrody, część artystyczna i brawa. Pojawili się także goście: Pan Ryszard Rytter – Starosta Poddębicki, Pan Piotr Binder – Wicestarosta Poddębicki oraz Pan Stanisław Katusza – Przewodniczący Komisji Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury.

Po głównej części, uczniowie rozeszli się do klas, aby odebrać świadectwa i rozpocząć słoneczne i wspaniałe wakacje. Takiego lata wszystkim życzymy! Do zobaczenia we wrześniu!

pożeganie roku