Uczniowie w wojewódzkim etapie Olimpiady Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych

W ramach projektu dla szkół ponadgimnazjalnych Lekcje z ZUS stworzonego z potrzeby budowy świadomości młodego pokolenia Polaków, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne, grupa uczniów LO przystąpiła do udziału w Olimpiadzie Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych.
Uczniowie w składzie : Justyna Walczak, Klaudia Modrzejewska i Piotr Hynasiński uzyskali najlepszy wynik w szkole i będą reprezentować nasze liceum w II etapie Olimpiady na szczeblu wojewódzkim. Warto zaznaczyć już teraz sukces naszej reprezentacji, gdyż w I etapie olimpiady uczniowie uzyskali czwarty wynik w województwie łódzkim.

W tym roku aż 30 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju zdecydowało się na udział w Olimpiadzie. Tegoroczny pierwszy etap szkolny Olimpiady wyłonił zespoły z 321 szkół. Zespoły będą konkurować ze sobą w drugim etapie już 16 marca.

Naszej reprezentacji życzymy sukcesu!