Uczniowie liceum na żywo w Radio Łódź!

14 listopada uczniowie klas o profilu dziennikarsko-prawniczym uczestniczyli w wyjeździe do Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia w Łodzi. Zobaczyli miejsca na co dzień niedostępne dla słuchaczy, m.in. studio koncertowe S1 im. H. Debicha czy studio produkcyjne, gdzie nagrywane są audycje. Widzieli, jak się przygotowuje i prowadzi program radiowy.

Największą atrakcją okazała się wizyta w studiu, z którego nadaje się program na żywo. Wiele emocji wywołał udział w tym programie. Występ na żywo to dla każdego spore wyzwanie. Na szczęście wszystko się udało. Pozdrowienia dla naszej szkoły poszły w eter!