Uczniowie klas trzecich na Łódzkim Salonie Maturzystów

Jak co roku, uczniowie klas trzecich wzięli udział w Łódzkim Salonie Maturzystów, który odbywał się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Przybyli licznie maturzyści z całego województwa mieli możliwość poznania ofert edukacyjnych blisko 30 uczelni, które uczestniczyły w Salonie.

Młodzież brała także udział w konsultacjach indywidualnych z doradcami zawodowymi i mogła uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania od studentów poszczególnych kierunków.

Odbywały się także spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej którzy przeprowadzili ponad 30 godzin wykładów o obowiązkowych i dowolnie wybieranych popularnych przedmiotach.

Uczestnictwo w Łódzkim Salonie Maturzystów to kolejny krok ku przemyślanym i świadomym wyborom przyszłej drogi edukacyjno-zawodowej.

fot. Łódzki Salon Maturzystów