Uczennica I klasy w Wielkim Finale Festiwalu Historycznego

Uczennica klasy IC o profilu dziennikarsko-prawniczym, Klaudia Modrzejewska, reprezentowała naszą szkołę podczas półfinału Festiwalu Historycznego „Tradycja i Pamięć”, który odbywał się w Pabianicach.

W zmaganiach konkursowych brali udział uczniowie szkół z powiatów: łódzkiego, poddębickiego, pabianickiego, pajęczańskiego, zgierskiego, zduńskowolskiego i wieluńskiego.

Z przyjemnością informujemy, że Klaudia, po zaciętej walce, zajęła I miejsce i awansowała do Wielkiego Finału Festiwalu. Z Pabianic wyjechała z tabletem, a wkrótce we Włocławku zmierzy się z innymi zwycięzcami półfinałów. Jest o co walczyć, ponieważ nagrodą główną są, aż trzy wycieczki do Strasburga.

Trzymamy kciuki za Klaudię!