Targi Edukacyjne w Liceum Ogólnokształcącym

Kilkanaście uczelni i szkół zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną podczas Targów Edukacyjnych Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w naszej szkole. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Poddębicki Ryszard Rytter.

7 marca uczniowie mieli okazję nie tylko zapoznać się z ofertą uczelni i szkół policealnych, ale przede wszystkim porozmawiać z ich przedstawicielami, zadać pytania, dowiedzieć się jak wygląda studiowanie w praktyce czy co jest wymagane podczas rekrutacji.

Oficjalnego otwarcia Targów Edukacyjnych dokonał dyrektor Społecznej Akademii Nauk Wydział w Zduńskiej Woli i Sieradzu Mariusz Glinkowski oraz wicestarosta poddębicki Piotr Binder i zastępca naczelnik Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach, Pani Dorota Kubiak.

W szkole gościliśmy przedstawicieli:
Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
Politechniki Łódzkiej
Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi
Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych (Uczelnia Nauk Społecznych) w Łodzi
Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu
Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie
Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Uniwersytetu Przyrodniczy we Wrocławiu
Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu