STUDNIÓWKI CZAR ZA NAMI…

Tegoroczni maturzyści studniówkę mają już za sobą. Ich bal odbył się 01 lutego w Zajeździe Staropolskim niedaleko Turku. Było uroczyście i niezwykle elegancko.

Studniówkę otworzyli Dyrektor Szkoły – p. Jarosław Terlecki i Starosta Poddębicki – p. Małgorzata Komajda. Bal swoją obecnością zaszczycili również: Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej Starostwa Powiatowego w Poddębicach – p. Danuta Pecyna oraz Przewodniczący Rady Powiatu – p. Sebastian Romanowski. Nie zabrakło podziękowań, przemówień i pięknego poloneza. Uczniowie zatańczyli do muzyki z filmu „Pan Tadeusz”. Zabawa trwała do białego rana.