Stowarzyszenie „Licealista” dołącza do 29. Finału WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie przez Stowarzyszenie “Licealista”, Sztabu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab uzyskał numer 6001 Poddębice;)

Cieszymy się, że Stowarzyszenie dołączyło do grona organizacji wspierających tak szczytną akcję!  Mnóstwo pracy przed nami, ale mamy nadzieję, że podołamy korzystając z doświadczenia naszych kolegów z Poddębickiego Domu Kultury i Sportu i grona wspaniałych, wieloletnich wolontariuszy.

Jak zostać wolontariuszem naszego sztabu?

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy (dostępny na: https://licealista.lo-poddebice.pl/wosp/), otrzymasz  w odpowiedzi instrukcję, krok po kroku jak dokończyć procedurę rejestracji. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną zgłoszenie odbywa się tylko online. Zwróć uwagę, mail powinien dotrzeć w ciągu kilku minut, może trafić do SPAMu. Sprawdź.

Pamiętaj, decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba wolontariuszy jest ograniczona.

Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia 2021 r. Hasło tegorocznej zbiórki to “Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Finał  z głową!”. Już dziś zapraszamy do udziału i wspierania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code