Spotkanie ze Związkiem Strzeleckim

10 marca sekc. ZS Emil Szczerbiak i st. strz. ZS Andrzej Piotrowski złożyli wizytę w naszej szkole, by zaprezentować uczniom Związek Strzelecki i możliwości zajęć dodatkowych prowadzonych dla członków organizacji: musztry, bronioznawstwa, taktyki wojskowej, terenoznawstwa, walki wręcz czy survivalu.

Podczas prelekcji strzelcy wyjaśniali na czym polega działalność Związku Strzeleckiego, zachęcali młodzież do wstąpienia w jego szeregi w ramach klasy mundurowej.

Mamy nadzieję, że seria spotkań zaowocuje podpisaniem porozumienia o współpracy, w oparciu o projekt złożony w Ministerstwie Obrony Narodowej przez Stowarzyszenie Licealista.