Spotkanie z Marią Konopnicką

Spotkanie z Marią Konopnicką – to nowy konkurs organizowany przez nauczycieli naszej szkoły pod patronatem Starosty Poddębickiego p. Ryszarda Ryttera. Adresatami konkursu są uczniowie klas gimnazjalnych powiatu poddębickiego i powiatów ościennych.
Konkurs ma na celu popularyzację postaci Marii Konopnickiej, patronki naszego Liceum, motywowanie uczniów do czytania dzieł polskich twórców oraz kształtowanie postaw patriotycznych wśród uczniów.
Na konkurs zapraszamy 22 lutego o 9.30. Wszystkie zainteresowane szkoły prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń do 3 lutego na adres liceum@lo-poddebice.pl

Cieszymy się, że konkurs spotyka się z tak dużym zainteresowaniem z Państwa strony.

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym – pobierz. pdf