Rozpoczęcie roku szkolnego

Wszystko co dobre, szybko się kończy… Dopiero uroczyście żegnaliśmy szkołę, a już nadchodzi czas, by powitać nowy rok szkolny. Na pierwsze spotkanie zapraszamy 1. września o godzinie 9:00. Do zobaczenia!

Kilka ważnych informacji dla uczniów klas pierwszych, uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz uczniów dojeżdżających autobusami do szkoły.

1. Uczniowie z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego proszeni są o możliwie szybki kontakt ze szkołą.
2. Wpłaty na bilety autobusowe na miesiąc wrzesień będą przyjmowane do 20 lipca w sekretariacie.
3. Osoby zainteresowane utworzeniem linii autobusowej na trasie Świnice Warckie – Poddębice proszone są o kontakt z sekretariatem.
4. Wykaz podręczników dla uczniów przyjętych do klas pierwszych został umieszczony w zakładce ‚Podręczniki’.

Sekretariat liceum: 509-342-034 lub (43) 678 30 47
dostępny w godzinach 8-15.