Przesunięcie terminu Festiwalu Nauki

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Europie, pojawieniem się na terenie Polski koronawirusa (SARS-CoV‑2) oraz poleceniem Wojewody Łódzkiego odnośnie nieorganizowania wycieczek i wyjazdów uczniów i dzieci oraz nieprzyjmowania w charakterze gości grup uczniów i dzieci z innych szkół, Dyrekcja LO Poddębice podjęła decyzję o przesunięciu terminu zorganizowania Powiatowego Festiwalu Nauki na 29 maja.

Szczegółowe informacje będą wysyłane do szkół w maju.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczniów przypominamy o najważniejszych rekomendacjach w zakresie profilaktyki zdrowotnej:

Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych

Koronawirus – co musisz wiedzieć? – Ministerstwo Zdrowia

Komunikat w sprawie wycieczek i wydarzeń szkolnych – Łódzki Kurator Oświaty