Pożegnanie roku szkolnego

Najbardziej wyczekiwany dzień w roku wszystkich uczniów już za nami. Gorącego 24 czerwca spotkaliśmy się w pełnym składzie, aby uroczyście pożegnać miniony rok szkolny.

Do uczniów, nauczycieli i dyrekcji dołączyli goście, a wśród nich P. Starosta Ryszard Rytter, P. Wicestarosta Piotr Binder, P. Dorota Kubiak – Naczelnik Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach, P. Stanisław Katusza – Przewodniczący Komisji Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury oraz proboszcz parafii pw. św. Katarzyny w Poddębicach – ksiądz Paweł Sudowski.

Najlepsi uczniowie (a było ich wielu!) otrzymali upominki i gratulacje z rąk przybyłych gości. Po części oficjalnej i krótkiej części artystycznej uczniowie spotkali się w klasach, by odebrać świadectwa i… rozpoczęliśmy wakacje. Hurra!