Powitaliśmy rok szkolny 2017/2018

4 września, w gronie uczniów, nauczycieli i gości Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach uroczyście rozpoczęło nowy rok szkolny. Podczas przemówień szczególnie serdecznie witano naszych pierwszoklasistów i podkreślano rolę trudnych wyborów, jakie czekają wkrótce uczniów klas maturalnych.

Pan Starosta Ryszard Rytter i Pan Dyrektor Jarosław Terlecki życzyli uczniom sił i entuzjazmu u progu nowych wyzwań edukacyjnych, a nauczycielom satysfakcji i sukcesów w pracy. Na uroczystości gościliśmy także Wicestarostę Piotra Bindera, Zastępcę Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury Dorotę Kubiak oraz Dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Uniejowie Krzysztofa Kozińskiego.

Po krótkiej części artystycznej odbyły się spotkania w klasach.