Powiatowe Konkursy Przedmiotowe

Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów klas ósmych szkół podstawowych powiatu poddębickiego do udziału w Powiatowych Konkursach przedmiotowych pod patronatem Starosty Powiatu Poddębickiego.

Ósmoklasiści, możecie zmierzyć się z swoimi rówieśnikami i sprawdzić swoje umiejętności  z przedmiotów matematyczno – fizyczno – informatycznych, przyrodniczych, humanistycznych oraz języków obcych.Wszystkie konkursy mają dwa etapy (szkolny i finałowy) i prowadzone są online!

Konkurs realizowany jest w 4 blokach przedmiotów do wyboru:

– matematyczno – fizyczno-informatycznym  (matematyka, fizyka, informatyka)

– przyrodniczym (biologia, chemia, geografia)

– humanistycznym (język polski, historia, WOS)

– języka obcego (język angielski, język niemiecki)

Harmonogram konkursu

(ZMIANA TERMINÓW ze względu na egzaminy w maju)

• Zgłoszenie szkoły do udziału w konkursie – do 19 kwietnia (poprzez formularz zgłoszeniowy – do pobrania do przesłania na adres szkoły, tj. liceum@lo-poddebice.pl)
  • Etap szkolny – 26 kwietnia 2021 rok
  • Etap finałowy – 17 maja 2021 rok