Oskary na Święto Edukacji?

Nauczycielskie Oskary przygotowali licealiści dla dyrekcji, nauczycieli i wychowawców z okazji  Święta Edukacji Narodowej. Wielka gala odbyła się na licealnej scenie 15 października, w poniedziałkowy poranek.

Pracownicy szkoły odebrali również  życzenia, gratulacje i tradycyjnie już przyznawane w tym dniu nagrody: Starosty i Dyrektora Szkoły.

Uroczystość zaszczycili swą obecnością przedstawiciele władzy powiatowej: Starosta – R. Rytter, Wicestarosta – P. Binder, Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury – D. Kubiak oraz Przewodniczący Rady Rodziców – J. Raczkowski.