Nowości wydawnicze w bibliotece szkolnej

Nie samą nauką uczeń żyje. Poddębiccy licealiści do swoich pozalekcyjnych przyjemności coraz częściej dokładają czytanie. Wspomaga ich w tym biblioteka szkolna, która wzbogaciła się o nowości wydawnicze o wartości ponad 13 tysięcy złotych.

Było to możliwe dzięki udziałowi w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Zakupione publikacje to,  jeszcze ciepłe, premiery prosto z księgarskich półek oraz lubiane przez uczniów serie wydawnicze wskazane przez samych zainteresowanych w ankietach przeprowadzanych podczas przygotowania wniosku o dofinansowanie.

Książkowym zakupom towarzyszy kampania promująca czytelnictwo.

Według badań statystyczny Polak nie czyta… Licealiści postanowili być na przekór tym statystykom!