Nowi absolwenci!

W dniu 26.04.br odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Na uroczystości gościliśmy Panią Małgorzatę Komajdę – Starostę Powiatu Poddębickiego, Panią Danutę Pecynę – Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz  Panią Dorotę Kubiak – Zastępcę Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury.

Najlepsi i najbardziej zaangażowani w życie szkoły uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia z rąk Pani Starosty. Absolwenci z wielką radością i dumą odebrali  świadectwa ukończenia liceum.

Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko podczas egzaminów maturalnych, ale i w Waszym dorosłym życiu. Powodzenia!