NARESZCIE WAKACJE!!!

19 czerwca – na ten dzień czekaliśmy wszyscy – zakończenie roku szkolnego! Na sali gimnastycznej, punktualnie o godzinie dziesiątej, zgromadzili się uczniowie i nauczyciele.

Pan dyrektor – Jarosław Terlecki powitał wszystkich zgromadzonych. Powiat Poddębicki na uroczystości reprezentowali: Piotr Majer – Wicestarosta Poddębicki oraz Danuta Pecyna – Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej. Następnie, wspólnie z wychowawcami poszczególnych klas, pan dyrektor wręczył nagrody książkowe, dyplomy   oraz   świadectwa z wyróżnieniem. Nagrodę Starosty Poddębickiego za najlepszą średnią otrzymała Klaudia Modrzejewska uczennica klasy drugiej. W części artystycznej mogliśmy podziwiać świeżo odkryte talenty wokalne uczniów klas pierwszych, którzy przygotowali pojedynek na głosy i zaśpiewali kilka znanych nam wszystkim piosenek. Trzeba przyznać, że show, jakie zrobili na scenie było iście telewizyjne!

I w końcu nastąpiła długo wyczekiwana przez uczniów chwila – ostatnie przedwakacyjne spotkanie w klasach, by odebrać upragnione świadectwa. Teraz można planować wakacyjne wojaże! Życzymy wszystkim bezpiecznego i dobrze zaplanowanego wakacyjnego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu!!!