Mikołajki ze schroniskiem dla zwierząt

Okres świąteczny jest najlepszym czasem, aby obdarowywać i uszczęśliwiać innych. Uczniowie klasy IB zrezygnowali z klasowych Mikołajek na rzecz obdarowania tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Dzięki klasowej składce zakupiono karmę i 6 grudnia uczniowie odwiedzili Schronisko dla Zwierząt w Łodzi na ul. Marmurowej 4. Mieszkańcy schroniska byli nieco zestresowani wizytą tak licznej grupy gości, natomiast pracownicy wyrażali ogromną wdzięczność za – bardzo potrzebny – prezent dla schroniska. Uczniowie zostali uhonorowani pamiątkowym dyplomem, którego zawieszono w pracowni biologicznej. Pracownicy schroniska liczą na kontynuację współpracy ze szkołą, zatem może uda się w przyszłości w takie akcje włączyć większą liczbę klas.

Po dobrych uczynkach, Mikołajom z IB należało się trochę zabawy i relaksu! Dlatego mikołajkowe popołudnie spędzili na lodowisku.