Miejsca mojego dzieciństwa – uroczysty finał konkursu fotograficznego

27 listopada w Banku Spółdzielczym w Poddębicach odbył się uroczysty finał konkursu fotograficznego „Miejsca mojego dzieciństwa”, w którym nagrodzonych zostało aż troje uczniów naszej szkoły: II miejsce zajęli ex aequo Maja Gapińska (kl. IC) i Adam Pigłowski (kl. IIA), a wyróżnienie otrzymała Paulina Ochlanek (kl. IC).

Zwycięzcy otrzymali możliwość uczestnictwa w profesjonalnym kursie fotograficznym, a wyróżnieni – książki o fotografii. Prace gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych oceniało jury w składzie Cezary Pięgot (fotograf – studio Uno Per Due), Joanna Filip (wiceprezes Banku spółdzielczego) i Magdalena Binder (dyrektor Poddębickiego domu Kultury i Sportu). Organizatorem konkursu jest Bank Spółdzielczy w Poddębicach oraz Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Poddębicach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania pięknej pasji, jaką jest fotografia.