Matematyka Moja Pasja. Finaliści konkursu

Katarzyna Kubiak (kl. IIIc) i Dawid Wojtucki (kl. IIIa) będą reprezentować liceum podczas finału konkursu „Matematyka Moja Pasja” organizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata przy współudziale Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Uczniowie zostali finalistami, biorąc udział w eliminacjach szkolnych i uzyskując liczbę punktów kwalifikującą do dalszego etapu konkursu.

Konkurs ma na celu popularyzację matematyki wśród uczniów gimnazjów oraz liceów. Finał odbędzie się w 6 lutego na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego.

Wyniki konkursu i lista laureatów zostaną podane podczas uroczystej gali.
Trzymamy kciuki za naszych finalistów!