List strajkujących nauczycieli

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Decyzja o przystąpieniu do strajku i jego kontynuowaniu była i jest niezwykle trudna. Jesteśmy świadomi, że strajk nauczycieli dotyka bezpośrednio dużą część społeczeństwa, jednak pragniemy podkreślić, że ta decyzja została podjęta w trosce o dobro polskiej szkoły i wysokiego poziomu edukacji.

Prosimy wszystkich o cierpliwość. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wierzymy, że rozumiecie Państwo nasze działania.

W trosce o dobro maturzystów odbyła się dziś – 24.04. o godz. 10.30 – rada klasyfikacyjna. Strajk w naszym liceum jest kontynuowany a o dalszych postanowieniach będziemy informowali poprzez stronę internetową oraz dziennik elektroniczny.

Strajkujący nauczyciele

LO w Poddębicach