Liceum pokoleń

Kolejny projekt w ramach ogólnopolskiej inicjatywy „Zwolnieni z teorii” ma  ma na celu integrację ze sobą kilku pokoleń poprzez wspólną edukację.

Planujemy zorganizować niekonwencjonalne zajęcia, na które przyjdą dzieci wraz z ich dziadkami lub rodzicami. W miejscu naszego zamieszkania brakuje zajęć, które zaangażują zarówno młodsze jak i starsze osoby. Naszym zamiarem jest stworzenie przyjaznej atmosfery podczas wspólnej nauki, przy której nie zabraknie wielu zabaw i atrakcji. Każdy uczestnik powinien wiele na nich skorzystać, a przede wszystkim spędzić przyjemnie czas wraz z najbliższymi. Z naszych obserwacji wynika, że kontakt między młodym i starym pokoleniem jest w dzisiejszych czasach bardzo słaby, dlatego postanowiliśmy zacząć z tym coś robić. W taki sposób właśnie powstał nasz zespół – Zespół ,,Liceum Pokoleń” 😉

Zgodnie z poleceniem Ministra Edukacji Narodowej jesteśmy zmuszeni zawiesić zajęcia w ramach Liceum Pokoleń na okres co najmniej dwóch tygodni. Będziemy obserwować sytuację i postaramy się na bieżąco informować o kolejnych terminach zajęć. Prosimy śledzić nasz profil na Facebooku, Instagramie i stronę internetową gdzie będą zamieszczane aktualne informacje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code