Liceum na targach edukacyjnych

W Szkole Podstawowej w Parzęczewie odbyły się targi edukacyjne – FORUM pt. „Szkoła marzeń – drogą do sukcesu” , skierowane do uczniów trzecich klas gimnazjum i ich rodziców. Wsród 17 szkół ponadgimnazjalnych, które pojawiły się na targach, nie mogło zabraknąć i przedstawicieli naszego liceum!

Podczas spotkania nasze stoisko odwiedziło wielu gimnazjalistów, którzy zapoznawali się z ofertą edukacyjną liceum i zadawali mnóstwo pytań. Podczas tych spotkań towarzyszył nam wicestarosta poddębicki, Pan Piotr Binder oraz Pan Dyrektor, Jarosław Terlecki. Byli oczywiście także nauczyciele i sami licealiści.

Mamy nadzieję, że z wieloma z naszych targowych gości, spotkamy się we wrześniu. Zapraszamy!