Licealiści w kolejnym etapie ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Pięć pierwszych miejsc zajęli uczniowie naszej szkoły w powiatowych eliminacjach XIX Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”, które miały miejsce 3 kwietnia 2017 r.

Głównym celem konkursu jest przedstawienie Państwowej Straży Pożarnej poprzez sztukę. Ma to zwrócić uwagę na ważne zjawiska i sytuacje mogące zdarzyć się w codziennym życiu oraz uwrażliwić odbiorców i twórców na prawidłowe postępowanie w sytuacjach zagrożenia życia. Dzięki pracom plastycznym promowana jest też wiedza o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

I miejsce zajęła Oliwia Jaszczura, II miejsce przypadło Anicie Małeckiej, a trzecie – Monice Woźniak. Na kolejnych miejscach uplasowały się Aneta Kowalska i Julia Pawicka.

Po zdyskwalifikowaniu rywali licealiści otrzymali przepustkę do udziału w kolejnym – wojewódzkim, etapie konkursu. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!