Kreatywne warsztaty na Uniwersytecie Łódzkim

27 marca 2014 roku uczniowie klas humanistycznych brali udział w warsztatach organizowanych na Wydziale Kulturoznawstwa Uniwersytetu Łódzkiego. Zajęcia toczyły się wokół tematu kreatywności językowej i nawiązywały, między innymi, do zagadnień twórczego myślenia oraz sztuki wypowiedzi.

Podczas kreatywnych warsztatów młodzież mogła udać się do krainy wyobraźni, by stworzyć swój własny, fantastyczny świat. Nie zabrakło także ćwiczeń trenujących poprawne wypowiedzi i poszerzających zasób słownictwa. Zajęcia – organizowane w ramach współpracy patronackiej Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, cieszą się dużym zainteresowaniem naszych uczniów, a na każde następne oczekujemy z niecierpliwością.