Konkurs o Puchar Starosty Poddębickiego

Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych powiatu poddębickiego do udziału w konkursie o Puchar Starosty Poddębickiego.
Zdrowa rywalizacja, zabawa wiedzą i integracja grupy – wszystko w jednym konkursie!

Każda szkoła gimnazjalna może zgłosić dwa lub więcej zespołów 5-osobowych:
– do udziału w matematyczno – przyrodniczej części konkursu
– do udziału w części humanistycznej konkursu

Liczba zgłoszonych przez szkołę zespołów do jednej części konkursu nie może być większa niż liczba oddziałów klas trzecich w tej szkole.

Nad pracą każdego zespołu powinien czuwać opiekun grupy – nauczyciel danej szkoły gimnazjalnej.

Zadaniem zespołów będzie rozwiązywanie zadań o charakterze projektowym dostarczanych przez organizatora konkursu raz w miesiącu. Każdy zespół otrzyma punkty za zrealizowane projekty, a na stronie Liceum Ogólnokształcącego będzie prowadzony punktowy ranking szkół, aktualizowany po ocenie każdego pakietu zadań. Zespoły z największą liczbą punktów spotkają się w finale konkursu.

Zapraszamy – czekają nagrody i twórcza rywalizacja!

Harmonogram konkursu
• Zgłoszenie szkoły do udziału w konkursie – do 23 lutego (poprzez formularz zgłoszeniowy – do pobrania do przesłania na adres szkoły, tj. liceum@lo-poddebice.pl) lub listownie
• Pierwszy pakiet zadań – do 15 marca
• Drugi pakiet zadań – do 15 kwietnia