Justyna Stypendystką Prezesa Rady Ministrów

17 listopada 2017 roku Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau i kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród 230 nagrodzonych uczniów z terenu województwa łódzkiego znalazła się uczennica klasy III F – Justyna Meszka.

Uroczystość odbyła się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Nie mam wątpliwości, że stoję dziś przed najlepszymi z najlepszych. Przed młodymi ludźmi, którzy za kilka lat będą kształtować przyszłość naszego miasta, województwa i całej naszej ojczyzny – zwrócił się do stypendystów Grzegorz Wierzchowski. Kurator pogratulował uczniom sukcesu, a także podziękował rodzicom i nauczycielom, którzy motywują młodzież do poszerzania wiedzy i rozwijania talentów.

Do gratulacji przyłączamy się i my! 🙂