Jasełka Bożonarodzeniowe

Dnia 20 grudnia 2019, jak co roku, w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez uczniów klasy Ia NL pod opieką p. Bożeny Ośkiewicz i Małgorzaty Pokory.

Jasełka w wykonaniu naszej młodzieży wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku … Radosny śpiew kolęd uświadomił wszystkim i przypomniał, o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już blisko.

Po Jasełkach, w świątecznym nastroju, odbyły się spotkania opłatkowe w klasach. Na pięknie ubranych choinkach zabłysły lampki, a w szkole zapachniało Wigilijnymi potrawami. Zapanowała rodzinna, ciepła atmosfera. Była to wspaniała okazja do złożenia życzeń, do wzruszeń i wspomnień, których nigdy nie brakuje.