Jak podejmować dobre decyzje? Zajęcia z Wydziałem Zarządzania UŁ

wydział zarządzania UŁ

W lutym wszyscy uczniowie klas drugich uczestniczyli w warsztatach z doradztwa zawodowego prowadzonego przez Panią Martę Górecką z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Podczas zajęć uczniowie poznawali zasady skutecznego podejmowania decyzji i uczyli się korzystać z narzędzi ułatwiających decydowanie. Dowiedzieli się, jakie czynniki utrudniają, a jakie ułatwiają podejmowanie trafnych wyborów edukacyjnych i zawodowych.

Przyjrzeli się także swojemu potencjałowi i gotowości do podejmowania wyzwań. Warsztat wzbogacił wiedzę uczniów o predyspozycjach zawodowych i o tym, jak właściwie podejmować ważne życiowe decyzje. Uczniowie otrzymali też informacje na temat rankingów badających najlepiej płatne zawody i najbardziej poszukiwane na rynku pracy profesje.