Gimnazjaliści i ósmoklasiści w naszej szkole

Na przełomie lutego i marca 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły młodszych kolegów z okolicznych szkół podstawowych oraz gimnazjów. Do naszego liceum zawitali uczniowie ze szkół z Niemysłowa, Wielenina, Pęczniewa, Wilamowa oraz Zadzimia.

Podczas wizyty zostali zapoznani z bogatą ofertą edukacyjną naszego liceum, a także mogli zobaczyć, w jaki sposób prowadzone są lekcje w naszej szkole. Nauczyciele i licealiści przygotowali zajęcia, które obejmowały zakres: ciekawych doświadczeń chemicznych, fizycznych, przyrodniczych, programowania robotów, ciekawostek historycznych, problematyki języka polskiego, quizów z języków obcych oraz anegdot geograficznych. Mamy nadzieję, że atrakcje, które przygotowaliśmy podobały się młodszym koleżankom i kolegom, a wizyta w progach naszej szkoły pomoże im w wyborze właściwej drogi edukacyjnej.