Film o Marii Konopnickiej

Film z życia Marii Konopnickiej

Uczniowie klasy 3B zrobili szkole wspaniałą niespodziankę. To film promujący twórczość patronki LO – Marii Konopnickiej. Uczniowie pod okiem Pań Wioletty Maas i Izabeli Patory wyreżyserowali, nakręcili i zmontowali spot o poetce. Dzięki uprzejmości Pani Lilli Organek spot nagrano w dworku w Bronowie, gdzie żyła Maria Konopnicka. Dzięki wyjątkowej scenerii film ma wyjątkowy klimat i przenosi nas w realia życia poetki.

W rolę Marii Konopnickiej wcieliła się Marta Morańda. W pozostałych rolach oglądamy: Sylwię Jabłońską, Patrycję Kwiatkowską, Natalie Przycką, Patryka Krzeszewskiego i Sylwestra Matuszewskiego. Reżyserem spotu jest Wiktor Hajdas i Julita Luźny.

Zapraszamy do oglądania!