Dziennik elektroniczny – informacje

Otrzymaliście Państwo bezpłatny dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET (UONET ).
Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1.Podaj wychowawcy swojego dziecka własny adres e-mail.

2. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:
uonetplus.vulcan.net.pl/powiatpoddebicki

lub naciśnij baner u góry, który pokieruje Cię na stronę. Wyświetli się powitalna strona systemu.

3. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.

4. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.

5. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.

6. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.

7. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

8. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

Jak zalogować się do systemu UONET ? – instrukcja dla ucznia i rodzica

Filmy instruktażowe

I. Jak po raz pierwszy zalogować się do e dziennika UONET ?
II. Jak odzyskać hasło do e-dziennika UONET ?