Dzień otwarty już za nami!

Tradycyjnie już, nasza szkoła powitała wiosnę dniem otwartym. Licznie przybyła młodzież z gimnazjów powiatu poddębickiego uczestniczyła w zajęciach i warsztatach tematycznych: W krainie czarów, Szkiełko i oko, Fascynujące doświadczenia, Zaprogramuj się na sukces, Najważniejsze bitwy świata, Spotkania z językiem polskim, English is fun end Culture clips, Deutschland in Europe, Magia matematyki, Poznaj z nami świat, Wiedzieć więcej, Ćwicz razem z nami, Ustrzel dziesiątkę.

Przyszli licealiści mogli zwiedzić szkołę, poznać ofertę edukacyjną i zadać nurtujące ich pytania.
Gościliśmy uczniów z gimnazjów w Poddębicach, Uniejowie, Wartkowicach, Zygrach, Parzęczewie, Dalikowie, Pęczniewaie i Zadzimiu.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sprawnościowe ze strzelectwa i samoobrony współorganizowane we współpracy z Wojewódzką Komendą Uzupełnień, doświadczenia naukowe oraz warsztaty programowania robotów. A po trudach zwiedzania młodzież mogła wypić tradycyjną angielską herbatę w towarzystwie samej królowej!

Zapraszamy do obejrzenia galerii dnia otwartego!